Celal Erdem Mühendislik Hizmetleri

Firmamız, inşaat mühendisliğinin proje üretimi, kontrollük, müşavirlik, taahhüt ve inşaat dallarında, ülkemiz yapı sektörü içinde, 35 yıla yaklaşan deneyimi ile varlığını sürdürüyor.

 

Güncel yenilik ve gelişmeleri gözeterek, teknik bilgi alışverişlerini dinamik kadrosuyla daima takip eden kuruluşumuz, tek gözlü yapıdan sitelere, eski eserden lüks konut ve turistik tesislere, özel konstrüksiyon gerektiren objelerden muhtelif kullanım amaçlı sanayi yapılarına kadar çeşitlendirilebilecek çalışmalarla hizmet vermektedir.

 

Seçkin üniversitelerimizin inşaat fakültelerinin öğretim üyesi desteği ile bilgilendirmesinden yararlanılmaktadır.

 

Ülkemizin önemli yapı ve eski eser stoklarının performans tespiti, güçlendirme, yenileme ile tadilat konularında da firmamız çalışmalar yapmaktadır.

 

Celal Erdem kimdir?

Şirket kurucumuz Celal Erdem, 1953 yılında Büyük Mandıra Kırklareli'de doğdu.

 

Lise dönemini Edirne Sanat Enstitüsü (tesviye) ile Edirne Teknisyen Okulunda (makina teknisyenliği) tamamladı.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini 1979'da, yüksek lisans eğitimini 1981'de "Yapı" uzmanlık dalında bitirdi.

 

Üniversite yıllarında sırasıyla, Yalçın Kaya Mühendislik ve TEM Mühendislik (Zihni Tekin) bürolarında mesleki eğitimin pratik bilgileri ile iş ve okul dönemini sürdürdü. Mezuniyet ardından deneyim kazanma ve piyasa şartlarına uyum dönemi sonrası, 1987 yılında fiilen inşaat sektörüne Celal Erdem Mühendislik Hizmetleri şirketiyle giriş yaptı.